Anteny DVBT i SAT

RaF-COM oferuje świadczenie usług instalatorskich RTV na terenie woj lubuskiego (Sulęcin, Słubice, Świebodzin, Gorzów, Międzyrzecz). Oferujemy m.in.:

  • - montaż i ustawianie anten naziemnych DVB-T
  • - montaż i ustawianie anten satelitarnych
  • - projektowanie instalacji antenowych w nowych budynkach
  • - telewizja hotelowa / telewizja zbiorcza / instalacje zbiorcze
  • - montaż odbiorników TV na ścianie
  • - konfiguracja urządzeń RTV

 

Jesteśmy oficjalnym partnerem salonu NEONET jako instalatorzy RTV i IT

Ty również nam zaufaj!

 

Wykonujemy profesjonalne instalacje antenowe DVB-T i SAT dla klientów indywidualnych, jak i dla wspólnot mieszkaniowych czy też hoteli. Projektujemy i wykonujemy instalacje wg indywidualnych potrzeb klienta.

Dodatkowo do sieci telewizyjnej możemy wprowadzić sygnały pochodzące z zainstalowanych dodatkowych urządzeń audiowizualnych. Coraz częściej instalujemy w instalacjach zbiorczych urządzenia, umożliwiające podgląd z kamer CCTV zainstalowanych na budynku. Podgląd jest możliwy na każdym odbiorniku telewizyjnym podłączonym do zbiorczej instalacji TV.

Hotelowi goście dość często pochodzą z różnych państw i korzystając z telewizji chcą oglądać programy w ich ojczystym języku. Oferta programowa w państwa hotelu nie może się zamknąć na polskich programach, dlatego nasza firma jest w stanie poszerzyć ofertę programową. Wykonana przez nas instalacja umożliwi odbiór programów zagranicznych bez abonamentu w kilkunastu językach.

Zainstalowany system może być oparty na stacji czołowej lub tunerach cyfrowych. Budujemy systemy antenowe dla budownictwa mieszkaniowego zarówno do odbioru telewizji naziemnej jak i satelitarnej.