Systemy Alarmowe

Profesjonalny montaż alarmów

System Alarmowy to Twoje Bezpieczeństwo

kamery-podglad-na-telefonie
Osobom, które chcą w pełni zabezpieczyć swoją firmę lub dom przed włamaniami, oferujemy nowoczesne systemy alarmowe. To bardzo skuteczne rozwiązania alarmowe, które posiadają dwuskładnikowy system powiadamiania. Nie tylko uruchamiają odstraszający złodzieja alarm, ale również wykonują automatyczne połączenie z agencją ochrony lub Państwa telefonem komórkowym.

Zajmujemy się kompleksowym montażem urządzeń alarmowych. Instalujemy zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe systemy alarmowe na terenie woj. lubuskiego (Gorzów, Międzyrzecz, Słubice, Sulęcin, Świebodzin, Skwierzyna i okolice). Korzystamy z najwyższej jakości urządzeń, dzięki czemu zawsze wybierasz skuteczne zabezpieczenie. Zajmujemy się również serwisem i naprawą zainstalowanych systemów. Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że Twój dom lub firma będzie odpowiednio chroniona.

Zalety systemu SSWiN

System SSWiN to skuteczne zabezpieczenie, które posiada wiele zalet. Przede wszystkim, dzięki głośnemu sygnałowi dźwiękowemu alarmy te doskonale odstraszają intruzów. Połączenie z agencją ochrony zapewnia zaś wczesne wykrycie włamania lub napadu. Na miejsce szybko dociera bowiem profesjonalne wsparcie, które umożliwia złapanie złodzieja na gorącym uczynku.

Systemy SSWiN dostępne są w dwóch wersjach – standardowej oraz bezprzewodowej. Obydwie jednak charakteryzują się szybkim i łatwym montażem oraz atrakcyjną ceną. Zaletą tych systemów alarmowych jest również ich niezawodność oraz łatwość obsługi. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na sterowanie za pomocą telefonu komórkowego, co jest dodatkowym ułatwieniem dla użytkowników.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo instalacje alarmowe wiodących firm. Montujemy systemy alarmowe zarówno te najprostsze, jak i bardziej rozbudowane, o większym stopniu zaawansowania. Oferujemy obsługę niewielkich obiektów, takich jak domki letniskowe, kioski a także większych o podwyższonym stopniu ryzyka (sklepy jubilerskie, banki).

Korzystając z naszej pomocy, mają Państwo pewność, że instalacje alarmowe będą służyły przez wiele lat.


Gdzie montujemy alarmy?

  • domy
  • biura
  • sklepy
  • restauracje
  • magazyny
  • hale produkcyjne
  • szkoły
  • przedszkola
  • wspólnoty mieszkaniowe
  • inne obiekty według wymagań klienta
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz - to nic nie kosztuje!
tel. +48 600 313 719
email: serwis@raf-com.pl
© 2019 RaF-COM - Smart Home, Inteligentne Systemy zabezpieczeń, Instalacje antenowe, Monitoring i alarmy, Opieka informatyczna firm, LUBNIEWICE SULĘCIN MIĘDZYRZECZ SŁUBICE ŚWIEBODZIN GORZÓW

logo-systemy-teletechniczne

Lubniewice, ul. Gorzowska 11

Zainstalujemy profesjonalny monitoring, system alarmowy w Sulęcinie, Gorzowie Wielkopolskim, Międzyrzeczu, Słubicach, Świebodzinie, Kostrzynie nad Odrą i nie tylko!