Systemy alarmowe

Zajmujemy się kompleksowym montażem urządzeń alarmowych. Instalujemy zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe systemy alarmowe na terenie woj.lubuskiego (Gorzów, Międzyrzecz, Słubice, Sulęcin, Skwierzyna i okolice). Alarmy przewodowe przesyłają sygnały od czujników do centrali za pomocą specjalnych przewodów, które układa się pod tynkiem. Dlatego montażu tego typu systemów dokonuje się zazwyczaj podczas wykańczania domu, renowacji lub remontu. Przewodowa instalacja jest odporna na zakłócenia i ekonomiczna, jeśli chodzi o konserwację.

W przypadku bezprzewodowych instalacji sygnały przekazywane są drogą radiową. Ta metoda zabezpieczania obiektów jest względnie nieskomplikowana w montażu, a ponadto możliwa do zastosowania w trudno dostępnych miejscach. Łatwo można ją rozbudować o dodatkowe podzespoły, a w przypadku przeprowadzki zdemontować i przenieść. Świetnie sprawdzi się w punktach handlowych i usługowych, budynkach komercyjnych, pomieszczeniach biurowych, mieszkaniach i domach jednorodzinnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo instalacje alarmowe wiodących firm. Montujemy systemy alarmowe zarówno te najprostsze, jak i bardziej rozbudowane, o większym stopniu zaawansowania. Oferujemy obsługę niewielkich obiektów, takich jak domki letniskowe, kioski a także większych o podwyższonym stopniu ryzyka (sklepy jubilerskie, banki).

Korzystając z naszej pomocy, mają Państwo pewność, że instalacje alarmowe będą służyły przez wiele lat.

NIE ZWLEKAJ! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ.

Zaprojektujemy dla Ciebie odpowiedni system alarmowy!

tel. 600 313 719